fal bakan yerler

ZONGULDAK en iyi fal bakan yeri arıyorsanız en doğru adrestesiniz.


ZONGULDAK'da 2008 yılından bu yana alanında uzman olan ZONGULDAK fal merkezimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.


Zonguldak fal baktırılan kişi işinin ehli ise fal baktıran kişinin, hayatı ile ilgili kararlarıha kolay vermesini sağlayabilir. Bunun nedeni, falına baktığı kişinin hayatı ile ilgili gerçekleri onun önüne serebilmesi ile alakalıdır. Kendi başına bazı şeyleri göremeyen kişi, belki kimse ile paylaşamadığı sorunlarının çözümünü bu şekilde kolaylaştırmış olur ki bu durum hem kendisinin; hem çevresindekilerin olaylar karşısındaha az zarar görmesini olanaklı hale getirmektedir. Fal baktırmanın insanlara sağlamış olduğu mutluluk bu nedenle ortaya çıkmaktadır. Geleceğeha güvenle bakan kişiler, bununla birlikte hayatlarınair kararlarıha kolay vermekte ve yürüdükleri yolu aydınlatmaktadırlar.
ZONGULDAK Fal baktırmak, özellikle karşılaştığımız durumlar içinden çıkılmaz bir hal aldığında işimize yarar. Hem geçmişten, hem de gelecekten yana alacağımız bilgiler, yaşadığımız olayların öncesine ışık tuttuğu gibi sonrasına da ışık tutma yönünde yüzümüzü geleceğe dönmemize yardımcı olmaktadır. Bu anlamda fal baktırmanın pek çok faydasından yararlanılabilir ve fal bakan kişiler eğer işinin erbabı ise falına baktıkları kişileri psikolojik olarak da rahatlatabilirler.
ZONGULDAK ve çevre ilçelerinde fal baktırmanın en hızlı ve kolay yolu olan shark cafe sizlere ister online ister telefonda isterseniz de bizzat şubelerimizde fal hizmeti sunmaktadır. ZONGULDAK telefonda fal ve ZONGULDAK online fal hizmetlerinde shark cafe bir telefon kadar yakınınızda
Hakkımızda

2008 den Beri ZONGULDAK ve ilçelerinde Birbirinden Uzman Falcı Kadromuzla Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz... Sizde Geleceğinize Işık Tutmak İstiyorsanız Bizi Arayın...

ZONGULDAK'da fal denilince akla gelen ilk cafe olan Shark Cafe sizlere 2008 den bu yana uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kahve Falı, Yıldız Falı, Tarot falı , El falı'nın yanı sıra rüya yorumlarında da her zaman yanınızdayız.

Fal Bilgi Kütüphanesi

Fal İle ilgili merak ettiğiniz herşey burada.

Merak ettiğiniz başka bir konu varsa bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Gelecekten haber verilen bir çeşit ritüeldir.
Bu ayini değişik dillerde değişik adlandırmalarla anılır ve değişik anlamlara gelir:
Arapça: “Fal” olarak bilinir. Anlamı “ Uğur ve uğurlu şeyleri gösteren simge” olarak geçer sözlüklerde.
Batı Dillerinde: Grekçeden gelen manteia kelimesinin İngilizcedeki ve Fransızcadaki versiyonları kullanılır. Anlamı da “gelecekten haber verme” olarak tespit edilmiştir.
İngilizce: Mancy
Fransızca: Mancie
İngilizce “medium” ifadesi de fal ile ilgilidir. Buna göre sözcüğün tam anlamı “orta” demektir. Medium olan kişi, fani dünya ile ruh dünyasının ortasındaki kişidir ve görevi ruh dünyasında fani dünyaya haber vermektir..

İnsanların fala inanmaları ya da pek çok fal şeklinin olması insanların hayatlarındaki bilinmezliklere duydukları merak olarak açıklanabilir.
Bilinmeyen bir duruma anlam verme ya da bilinmeyene bir korku duyma zaten insan doğasının gereği olan durumlardır. Fal ile bilinmezlikler bir nebze aydınlatılmaktadır.

Fal Referansları

Her biri alanlarında uzman yorumcularımız ile ister mekanımızda isterseniz de online olarak fal baktırın. Mutlu referanslarımız Aşağıda Listelenmiştir

Kahve falı ZONGULDAK Pınar hanım İçin Baktığımız Kahve falı.
Tarot falı ZONGULDAK Gülşah Hanım İçin Baktığımız Tarot falı.
Su Falı ZONGULDAK Demet hanım İçin Baktığımız Su Falı.
Peri falı ZONGULDAK Sidal Demet İçin Baktığımız Peri falı.
Kader Falı ZONGULDAK Mehtap Hanım İçin Baktığımız Kader Falı.
Aşk Falı ZONGULDAK Songul Hanım İçin Baktığımız Aşk Falı.
Su Falı ZONGULDAK Meltem Hanım İçin Baktığımız Su Falı.
Tarot falı ZONGULDAK Ayca Hanım İçin Baktığımız Tarot falı.
Kahve falı ZONGULDAK Sonay hanım İçin Baktığımız Kahve falı.
Aşk Falı ZONGULDAK Asena hanım İçin Baktığımız Aşk Falı.
Kahve falı ZONGULDAK Elif Hanım İçin Baktığımız Kahve falı.
su ZONGULDAK Hatay İçin Baktığımız su.
ZONGULDAK İlkim hanım İçin Baktığımız .
ZONGULDAK Özlem Hanım Yurtdışı İçin Baktığımız .
Yıldızname ZONGULDAK Dilek hanım İçin Baktığımız Yıldızname.
kahve falı ZONGULDAK songül hanım İçin Baktığımız kahve falı .
kahve falı ZONGULDAK sevda hanım İçin Baktığımız kahve falı .
enerji falı ZONGULDAK funda hanım İçin Baktığımız enerji falı .
Yıldızname ZONGULDAK Dilek hanım İçin Baktığımız Yıldızname.
kahve falı ZONGULDAK melda hanım İçin Baktığımız kahve falı .
Su falı ZONGULDAK seren hanım İçin Baktığımız Su falı.
kahve falı ZONGULDAK irem hanım İçin Baktığımız kahve falı .
Su falı ZONGULDAK yasemin hanım İçin Baktığımız Su falı.
kahve falı ZONGULDAK gülşah hanım İçin Baktığımız kahve falı .
kahve falı ZONGULDAK meral mardin İçin Baktığımız kahve falı .
aşk falı ZONGULDAK kübra hanım İçin Baktığımız aşk falı.
enerji falı ZONGULDAK nuray hanım İçin Baktığımız enerji falı .
Kahve ZONGULDAK KONYA da İçin Baktığımız Kahve.
kahve falı ZONGULDAK Kezban hanım İçin Baktığımız kahve falı .
Su falı ZONGULDAK Gülcan hanm İçin Baktığımız Su falı.
Yıldızname Falının yorumu ZONGULDAK Ceyda Hanım Y İçin Baktığımız Yıldızname Falının yorumu.
su falının yorumu ZONGULDAK Tülay hanım İçin Baktığımız su falının yorumu .
kahve falı yorumu ZONGULDAK seda hanım İçin Baktığımız kahve falı yorumu.
kahve falı yorumu ZONGULDAK filiz hanım İçin Baktığımız kahve falı yorumu .
tarot yorumu ZONGULDAK Elif hanım İçin Baktığımız tarot yorumu.
kahve yorumu ZONGULDAK Şehriban hanım İçin Baktığımız kahve yorumu.
kahve yorumu ZONGULDAK Şehriban hanım İçin Baktığımız kahve yorumu.
aşk falı ZONGULDAK Nida hanım İçin Baktığımız aşk falı.
kahve yorumu ZONGULDAK Ayça hanım İçin Baktığımız kahve yorumu.
kahve yorumu ZONGULDAK Ayça hanıım İçin Baktığımız kahve yorumu.
yıldızname yorumu ZONGULDAK Ceyda hanım İçin Baktığımız yıldızname yorumu.

Günlük Burç Yorumu (26.09.2022 10:59:01)

Fal ve Astroloji alanında uzman ekibimizin sizin için hazırladığı haftalık burç yorumlarına bu alandan kolaylıkla ulaşabilirsiniz Tarihli ve Saatli Burç Yorumu

Yengeç : Sevgili Yengeç burçları, bugün kendiniz için yeni bir şey yapmanın zamanı geldi. Uzun zamandır kendinize zaman ayırmadığınızı fark edecek ve bugünü kişisel bakım gününüz ilan edeceksiniz. Sevdiklerinizle görüşecek sosyal açıdan kendinizi mutlu hissedeceksiniz. İşleri yavaş yavaş yoluna koyuyorsunuz.
Kova : Sevgili Kova burçları, bugün ani değişimler ve beklenmedik olaylara dolu bir gün olacak. Eğer bekarsanız bugün hayatınızın aşkıyla karşılabilirsiniz. Kesinlikle bugünün tadını çıkartın. Çünkü bu tarihi unutmayacaksınız.
Boğa : Sevgili Boğa burçları, ev hayatınızda birtakım değişiklikler yaşayacaksınız. Belki yeni bir ev arkadaşı ya da taşınma durumu söz konusu olabilir. Bugün sosyal anlamda kendinizi iyi hissettiğiniz bir gün olacak. Bu yüzden sevdiğiniz insanlarla zaman geçirmek için bu fırsatı değerlendirin.
Yay : Sevgili Yay burçları, bugün işle alakalı olarak uzun bir seyahate çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yolculuk uzun vadede hayat planlarınızın değişmesine neden olacak ve sizin için yepyeni fırsatların kapısını aralayacak.
İkizler :
Terazi : Sevgili Terazi burçları, uzun zamandır hayatınızın değişmeye başladığı bir dönemin içindesiniz ve bugün özellikle bu değişimin etkilerini somut bir şekilde göreceksiniz. Enerjiniz, coşkunuz ve heyecanınız yüksek. Bu nedenle adımlarınızı bir kez daha gözden geçirerek açmanız yararlı olur.
Başak : Sevgili Başak burçlar bugün tamamen kişisel hobilerinize ve zevklerinize ayırdığınız bir gün olacak. Özellikle sosyal anlamda yapacağınız görüşmeler kendinizi daha iyi hissettirecek. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınız ya da aile ferdinden gelecek olan haberle birlilkte sosyal anlamda aktif olduğunuz bir dönem başlayacak.
Balık : Sevgili Balık burçları, bugün planladığınız ve yapmak istediğiniz şeyleri yapamayabilirsiniz. Aceleci davranmayın ve planlarınızın dışına çıkmamaya özen gösterin. Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için atacağınız bir uzun vadede planlarınızın yeniden şekillenmesine yardımcı olabilir.
Oğlak : Sevgili Oğlak burçları, bugün sosyal anlamda insanlarla ilişkilerin zorlu olduğu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu yüzden ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalardan doğan problemlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara aranıza giren bu soğukluk nedeniyle tüm günün enerjisinde negatif bir hava esecek.
Aslan : Sevgili Aslan burçları bugün hayatınızın rutin akışının dışına çıkarak yeniliklere adım atmak isteyeceksiniz. Bugün sorumluluklarınızı ikinci plana iterek yeni adımlar atmak için cesaretinizi toplayacaksınız. Hayatı temkinli yaşasanız da arada sırada heyecanın kimseye zararı olmaz.
Akrep : Geçen yıl boyunca biriktirdiğiniz tüm duygusal çöpleri temizleyin. Sizi ayakta tuttuğunu düşündüğünüz birçok şey aslında sizi engelliyor ve onlardan kurtulduğunuzda hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha hafif hissedeceksiniz.
Koç : Sevgili Koç burçları, bugün sosyal anlamda enerjinizin yüksek olduğunu fark edeceksiniz. Günü arkadaşlarınızla zaman geçirerek değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yeni insanların hayatınıza girdiğini görecek ve genişleyen çevrenizin sizi mutlu ettiğini hissedeceksiniz. Aynı zamanda aşk hayatınızda beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

ZONGULDAK FAL BAKTIĞIMIZ İLÇELER


ZONGULDAK şehri için fal baktığımız ilçeler aşağıda listelenmiştir. ZONGULDAK'nın en iyi fal merkezini haftanın 7 günü hizmetinizdedir.
ZONGULDAK FAL BAKTIRMAK İÇİN BİR SEBEBİNİZ VAR..!İnsanlar genellikle kendilerini yalnız hissettiklerinde ve yaşadıkları durumun sonunda ne olacağını merak ettiklerinde fala baktırırlar. Geleceği Allah'tan başkası bilemez şeklinde düşünen insanlar dahi fala zaman zaman baktırmakta ve gerçekleşme ihtimalinin %100 olduğunu bilmeseler dahi duydukları ile mutlu olarak, hayatlarına buna göre yön verebilmektedirler.

Bir sevgiliniz var ve uzun süredir devam eden ilişkinizde bir türlü evliliğe adım atamıyor musunuz? Fal baktırmak tam da bu noktada size belki de en iyi gelecek şeydir. Fala bakan kişi, 3 vadeye kadar evleneceğinizi söyler ve siz bunu devam etmekte olan ilişkinize yorumlarsınız. Belki de ayrılığı düşündüğünüz insanla böylece bir süre daha devam eder; belirtilen zaman içerisinde evlenmezseniz yine fal baktırırsınız.

Fal baktırmak, sadece ZONGULDAK değil, dünya genelinde giderek daha yaygın bir hale gelmektedir.ZONGULDAK başta olmak üzere Her şehirde, pek çok cafede fala bakan insanlar vardır. İlk olarak kahveler içilir; sonrasında ise fala bakan kişi ile fal baktırmak isteyen kişi bir perdenin arkasına geçerek fincana yoğunlaşırlar. Bu sırada falcının istediği bazı bilgiler de olabilir. Geleceği hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bunun için bir cafeye gitmeyi tercih ettiklerinde, hem arkadaşları ile kahve içer ve sosyalleşir; hem de istedikleri bilgileri alma hakkını elde ederler. Fal baktırdığı kişilerle sık sık görüşmesi dolayısı ile arkadaş olan kişi sayısı da oldukça fazladır.

ZONGULDAK, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Denizli, Aydın, Tokat, Sivas... gibi şehirlerde baktırılan falların yanında, teknolojinin gelişmesi dolayısı ile bakılan online fallar da bulunmaktadır.ZONGULDAK Online fal baktırma geleneği son dönemlerde, akıllı telefon ve tabletlere yüklenen uygulamalar sayesinde giderek artmaktadır. Okulda, işte, çocuğuna bakarken evde... vereceği küçük molalarda kendisine bakılan falı okuyarak mutlu olan kişi sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çoktur.

Peki ZONGULDAK fal baktıran bir insan kendini neden mutlu hisseder? Sonuç itibari ile düşünülecek olursa her falda güzel şeylerin çıkacağının garantisi yoktur. Ancak insanlar yine de kendilerini iyi hissederler. Bunun nedeni, iyi ya da kötü olması önemsenmeksizin, verilen bilgiler doğrultusunda insanların kendilerini iyi ya da kötü her şeye hazırlamalarından ileri gelmektedir. Hayatınızda size karşı nasıl davranacağını bilmediğiniz bir insan mı var? Sizi aldatacağını mı öğrendiniz? Durum hakkındaki bilgiye erken sahip olmak, sizi, karşılaşacağınız duruma karşı hazırlayacak ve o zaman ne yapmanız gerektiğini çok daha iyi bileceksiniz. Ve her insanın hayalidir güvenli bir hayatta yaşamak. İşte bu nedenle baktırdığı fallar kendilerine güvenmelerini sağlar insanların. Bu durum da kendilerini iyi ve mutlu hissetmelerini olanaklı kılmaktadır.
telefonda fal