fal bakan yerler

YALOVA da en iyi fal bakan yeri arıyorsanız en doğru adrestesiniz.


YALOVA da'da 2008 yılından bu yana alanında uzman olan YALOVA da fal merkezimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.


YALOVA da Fal baktırmak, özellikle karşılaştığımız durumlar içinden çıkılmaz bir hal aldığında işimize yarar. Hem geçmişten, hem de gelecekten yana alacağımız bilgiler, yaşadığımız olayların öncesine ışık tuttuğu gibi sonrasına da ışık tutma yönünde yüzümüzü geleceğe dönmemize yardımcı olmaktadır. Bu anlamda fal baktırmanın pek çok faydasından yararlanılabilir ve fal bakan kişiler eğer işinin erbabı ise falına baktıkları kişileri psikolojik olarak da rahatlatabilirler.
YALOVA da ve çevre ilçelerinde fal baktırmanın en hızlı ve kolay yolu olan shark cafe sizlere ister online ister telefonda isterseniz de bizzat şubelerimizde fal hizmeti sunmaktadır. YALOVA da telefonda fal ve YALOVA da online fal hizmetlerinde shark cafe bir telefon kadar yakınınızda

12 Uzman Falcımız ile sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız

fal cafe
fal cafe
fal cafe
fal cafe
fal cafe
Hakkımızda

2008 den Beri Birbirinden Uzman Falcı Kadromuzla Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz... Sizde Geleceğinize Işık Tutmak İstiyorsanız Bizi Arayın...

YALOVA da'da fal denilince akla gelen ilk cafe olan Shark Cafe sizlere 2008 den bu yana uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kahve Falı, Yıldız Falı, Tarot falı , El falı'nın yanı sıra rüya yorumlarında da her zaman yanınızdayız.

Fal Bilgi Kütüphanesi

Fal İle ilgili merak ettiğiniz herşey burada.

Merak ettiğiniz başka bir konu varsa bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Gelecekten haber verilen bir çeşit ritüeldir.
Bu ayini değişik dillerde değişik adlandırmalarla anılır ve değişik anlamlara gelir:
Arapça: “Fal” olarak bilinir. Anlamı “ Uğur ve uğurlu şeyleri gösteren simge” olarak geçer sözlüklerde.
Batı Dillerinde: Grekçeden gelen manteia kelimesinin İngilizcedeki ve Fransızcadaki versiyonları kullanılır. Anlamı da “gelecekten haber verme” olarak tespit edilmiştir.
İngilizce: Mancy
Fransızca: Mancie
İngilizce “medium” ifadesi de fal ile ilgilidir. Buna göre sözcüğün tam anlamı “orta” demektir. Medium olan kişi, fani dünya ile ruh dünyasının ortasındaki kişidir ve görevi ruh dünyasında fani dünyaya haber vermektir..

İnsanların fala inanmaları ya da pek çok fal şeklinin olması insanların hayatlarındaki bilinmezliklere duydukları merak olarak açıklanabilir.
Bilinmeyen bir duruma anlam verme ya da bilinmeyene bir korku duyma zaten insan doğasının gereği olan durumlardır. Fal ile bilinmezlikler bir nebze aydınlatılmaktadır.

Fal Referansları

Her biri alanlarında uzman yorumcularımız ile ister mekanımızda isterseniz de online olarak fal baktırın. Mutlu referanslarımız Aşağıda Listelenmiştir

Kahve falı ISPARTA'dan Pınar hanım İçin Baktığımız Kahve falı.
Tarot falı ADIYAMAN'dan Gülşah Hanım İçin Baktığımız Tarot falı.
Su Falı AFYONKARAHİSAR'dan Demet hanım İçin Baktığımız Su Falı.
Peri falı AĞRI'dan Sidal Demet İçin Baktığımız Peri falı.
Kader Falı AMASYA'dan Mehtap Hanım İçin Baktığımız Kader Falı.
Aşk Falı ANKARA'dan Songul Hanım İçin Baktığımız Aşk Falı.
Su Falı ANTALYA'dan Meltem Hanım İçin Baktığımız Su Falı.
Tarot falı RİZE'dan Ayca Hanım İçin Baktığımız Tarot falı.
Kahve falı ARDAHAN'dan Sonay hanım İçin Baktığımız Kahve falı.
Aşk Falı BURSA'dan Asena hanım İçin Baktığımız Aşk Falı.
Kahve falı ZONGULDAK'dan Elif Hanım İçin Baktığımız Kahve falı.
su Yok'dan Hatay İçin Baktığımız su.
HATAY'dan İlkim hanım İçin Baktığımız .
ÇORUM'dan Özlem Hanım Yurtdışı İçin Baktığımız .
Yıldızname VAN'dan Dilek hanım İçin Baktığımız Yıldızname.
kahve falı UŞAK'dan songül hanım İçin Baktığımız kahve falı .
kahve falı DÜZCE'dan sevda hanım İçin Baktığımız kahve falı .
enerji falı TUNCELİ'dan funda hanım İçin Baktığımız enerji falı .
Yıldızname TRABZON'dan Dilek hanım İçin Baktığımız Yıldızname.
kahve falı TOKAT'dan melda hanım İçin Baktığımız kahve falı .
Su falı TEKİRDAĞ'dan seren hanım İçin Baktığımız Su falı.
kahve falı SİİRT'dan irem hanım İçin Baktığımız kahve falı .
Su falı SAMSUN'dan yasemin hanım İçin Baktığımız Su falı.
kahve falı BURDUR'dan gülşah hanım İçin Baktığımız kahve falı .
kahve falı MARDİN'dan meral mardin İçin Baktığımız kahve falı .
aşk falı BALIKESİR'dan kübra hanım İçin Baktığımız aşk falı.
enerji falı İSTANBUL'dan nuray hanım İçin Baktığımız enerji falı .
Kahve Yok'dan KONYA da İçin Baktığımız Kahve.
kahve falı KONYA da'dan Kezban hanım İçin Baktığımız kahve falı .
Su falı Yok'dan Gülcan hanm İçin Baktığımız Su falı.

Günlük Burç Yorumu

Fal ve Astroloji alanında uzman ekibimizin sizin için hazırladığı haftalık burç yorumlarına bu alandan kolaylıkla ulaşabilirsiniz

BALIK BURCU : Özellikle maddi ve manevi konularda zirve yapacaksınız.Venüs su gruplarından en çok balık burcu insanını etkileyeceği için cazibenizle birilerinin kalbine yerleşecek ve evlilik teklifi alacaksınız.
KOVA BURCU : Finansal konularda beklentiler gerçekleşecek.Sindirim Sisteminizdeki Sağlık Problemleriniz Tekrarlayabilir ama Aşk ve Para konusunda şanslısınız bekar kovalar sizdede bu yıl bekarlık sultanlık Dönemi Sona erecektir.
OĞLAK BURCU : Bir süredir beklediğiniz iş para aşk konusunda hedefe ulaşıyorsunuz sağlam ve güven veren birisiniz ve başarı huzur size doğru geliyor sabrın sonucunu alacağınız bir zaman sizleri bekliyor.
YAY BURCU : Sağlık konusunda dikkat biraz yoegun olabilirsiniz sorunlar ve olaylar konusunda sabırlı davranıp içinizdeki enerjiyi olumlu yönde kullanabilirsiniz.Aşkta Şansta sizden yana ama biraz sabır etmelisiniz.
AKREP BURCU : Sakarlıkların ve aksiliklerin ön planda oldugu bu dönemde dikkatli olmak gerekir.Aşk ve İş hayatında Başarı Var ama üzerinizdeki Nazar edici gözlerede dikkat beklediğiniz haberle aile içinde bir sevinç olacak.
TERAZİ BURCU : Karşılaşacağınız herkes size cok olumlu ve sıcak yaklaşacak yanlız olan teraziler için aşk başlangıcı olabilir.İş ve Parasal konularda tartışmalardan uzak durun.
BAŞAK BURCU : Karşılaştığınız Nankörlük ve ihanetin bedeli ilahi adaletle yerini bulacak.Ve sonucta gülen mutlu olan kazanan tarf siz olacaksınız maddi ve manevi şans sizden yana olacak son gülen iyi gülecek Sevgili Başaklar.
ASLAN BURCU : Liderlik ruhunda var ve özellikle beklenen davetle ilgili haberler müjdeyle geliyor. Bekar aslanlar altık sultanlık sona eriyor. Evlilik Mutluluk Şans Sizden yana
YENGEÇ BURCU : Bu hafta iş konularında yorgunluk ve yogunluk olsada sonuçta para ve kazanc sizin olacak. Bekarlarda Evlilik kararı olabilir.Evcimen Erkek için 2020 mutlulukla başlıyor.
İKİZLER BURCU : Eğer hayatınızda belirlik varsa venüs etkisiyle netleşeceksiniz ve sizi yoran ilişki ve kişilerle ilgili son kararı vereceğiniz bi döneme gireceksiniz hedefe ulaşmakta kararlı olacagınız sürece başarı sizinle olacak.Aşk iş Eğitim konularında yolunuz acık
BOĞA BURCU : Sizi uğraştıracak konuların çözüm buldugu bir dönem başlıyor. Uzun zamandır beklediğiniz haber ve para geliyor herkesi dost zannetmeye devam ederseniz ilerde bu konuda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
KOÇ BURCU : Duygusal açıdan yorgun bir hafta sizi bekliyor.Aşk hayatınızda başarı ve geçmişten geri gelecek biriyle yeniden başlangıc olacak.İş ve Para bekletiniz netleşecek

YALOVA da FAL BAKTIĞIMIZ İLÇELER


YALOVA da şehri için fal baktığımız ilçeler aşağıda listelenmiştir. YALOVA da'nın en iyi fal merkezini haftanın 7 günü hizmetinizdedir.YALOVA da FAL BAKTIRMAK İÇİN BİR SEBEBİNİZ VAR..!İnsanlar genellikle kendilerini yalnız hissettiklerinde ve yaşadıkları durumun sonunda ne olacağını merak ettiklerinde fala baktırırlar. Geleceği Allah'tan başkası bilemez şeklinde düşünen insanlar dahi fala zaman zaman baktırmakta ve gerçekleşme ihtimalinin %100 olduğunu bilmeseler dahi duydukları ile mutlu olarak, hayatlarına buna göre yön verebilmektedirler.

Bir sevgiliniz var ve uzun süredir devam eden ilişkinizde bir türlü evliliğe adım atamıyor musunuz? Fal baktırmak tam da bu noktada size belki de en iyi gelecek şeydir. Fala bakan kişi, 3 vadeye kadar evleneceğinizi söyler ve siz bunu devam etmekte olan ilişkinize yorumlarsınız. Belki de ayrılığı düşündüğünüz insanla böylece bir süre daha devam eder; belirtilen zaman içerisinde evlenmezseniz yine fal baktırırsınız.

Fal baktırmak, sadece YALOVA da değil, dünya genelinde giderek daha yaygın bir hale gelmektedir.YALOVA da başta olmak üzere Her şehirde, pek çok cafede fala bakan insanlar vardır. İlk olarak kahveler içilir; sonrasında ise fala bakan kişi ile fal baktırmak isteyen kişi bir perdenin arkasına geçerek fincana yoğunlaşırlar. Bu sırada falcının istediği bazı bilgiler de olabilir. Geleceği hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bunun için bir cafeye gitmeyi tercih ettiklerinde, hem arkadaşları ile kahve içer ve sosyalleşir; hem de istedikleri bilgileri alma hakkını elde ederler. Fal baktırdığı kişilerle sık sık görüşmesi dolayısı ile arkadaş olan kişi sayısı da oldukça fazladır.

YALOVA da, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Denizli, Aydın, Tokat, Sivas... gibi şehirlerde baktırılan falların yanında, teknolojinin gelişmesi dolayısı ile bakılan online fallar da bulunmaktadır.YALOVA da Online fal baktırma geleneği son dönemlerde, akıllı telefon ve tabletlere yüklenen uygulamalar sayesinde giderek artmaktadır. Okulda, işte, çocuğuna bakarken evde... vereceği küçük molalarda kendisine bakılan falı okuyarak mutlu olan kişi sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çoktur.

Peki YALOVA da fal baktıran bir insan kendini neden mutlu hisseder? Sonuç itibari ile düşünülecek olursa her falda güzel şeylerin çıkacağının garantisi yoktur. Ancak insanlar yine de kendilerini iyi hissederler. Bunun nedeni, iyi ya da kötü olması önemsenmeksizin, verilen bilgiler doğrultusunda insanların kendilerini iyi ya da kötü her şeye hazırlamalarından ileri gelmektedir. Hayatınızda size karşı nasıl davranacağını bilmediğiniz bir insan mı var? Sizi aldatacağını mı öğrendiniz? Durum hakkındaki bilgiye erken sahip olmak, sizi, karşılaşacağınız duruma karşı hazırlayacak ve o zaman ne yapmanız gerektiğini çok daha iyi bileceksiniz. Ve her insanın hayalidir güvenli bir hayatta yaşamak. İşte bu nedenle baktırdığı fallar kendilerine güvenmelerini sağlar insanların. Bu durum da kendilerini iyi ve mutlu hissetmelerini olanaklı kılmaktadır.
telefonda fal