fal bakan yerler

ERZURUM en iyi fal bakan yeri arıyorsanız en doğru adrestesiniz.


ERZURUM'da 2008 yılından bu yana alanında uzman olan ERZURUM fal merkezimiz sizlere bir telefon kadar yakındır.


Su falı bakılır
ERZURUM Fal baktırmak, özellikle karşılaştığımız durumlar içinden çıkılmaz bir hal aldığında işimize yarar. Hem geçmişten, hem de gelecekten yana alacağımız bilgiler, yaşadığımız olayların öncesine ışık tuttuğu gibi sonrasına da ışık tutma yönünde yüzümüzü geleceğe dönmemize yardımcı olmaktadır. Bu anlamda fal baktırmanın pek çok faydasından yararlanılabilir ve fal bakan kişiler eğer işinin erbabı ise falına baktıkları kişileri psikolojik olarak da rahatlatabilirler.
ERZURUM ve çevre ilçelerinde fal baktırmanın en hızlı ve kolay yolu olan shark cafe sizlere ister online ister telefonda isterseniz de bizzat şubelerimizde fal hizmeti sunmaktadır. ERZURUM telefonda fal ve ERZURUM online fal hizmetlerinde shark cafe bir telefon kadar yakınınızda
Hakkımızda

2008 den Beri ERZURUM ve ilçelerinde Birbirinden Uzman Falcı Kadromuzla Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz... Sizde Geleceğinize Işık Tutmak İstiyorsanız Bizi Arayın...

ERZURUM'da fal denilince akla gelen ilk cafe olan Shark Cafe sizlere 2008 den bu yana uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Kahve Falı, Yıldız Falı, Tarot falı , El falı'nın yanı sıra rüya yorumlarında da her zaman yanınızdayız.

Fal Bilgi Kütüphanesi

Fal İle ilgili merak ettiğiniz herşey burada.

Merak ettiğiniz başka bir konu varsa bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Gelecekten haber verilen bir çeşit ritüeldir.
Bu ayini değişik dillerde değişik adlandırmalarla anılır ve değişik anlamlara gelir:
Arapça: “Fal” olarak bilinir. Anlamı “ Uğur ve uğurlu şeyleri gösteren simge” olarak geçer sözlüklerde.
Batı Dillerinde: Grekçeden gelen manteia kelimesinin İngilizcedeki ve Fransızcadaki versiyonları kullanılır. Anlamı da “gelecekten haber verme” olarak tespit edilmiştir.
İngilizce: Mancy
Fransızca: Mancie
İngilizce “medium” ifadesi de fal ile ilgilidir. Buna göre sözcüğün tam anlamı “orta” demektir. Medium olan kişi, fani dünya ile ruh dünyasının ortasındaki kişidir ve görevi ruh dünyasında fani dünyaya haber vermektir..

İnsanların fala inanmaları ya da pek çok fal şeklinin olması insanların hayatlarındaki bilinmezliklere duydukları merak olarak açıklanabilir.
Bilinmeyen bir duruma anlam verme ya da bilinmeyene bir korku duyma zaten insan doğasının gereği olan durumlardır. Fal ile bilinmezlikler bir nebze aydınlatılmaktadır.

Fal Referansları

Her biri alanlarında uzman yorumcularımız ile ister mekanımızda isterseniz de online olarak fal baktırın. Mutlu referanslarımız Aşağıda Listelenmiştir

Kahve falı ERZURUM Pınar hanım İçin Baktığımız Kahve falı.
Tarot falı ERZURUM Gülşah Hanım İçin Baktığımız Tarot falı.
Su Falı ERZURUM Demet hanım İçin Baktığımız Su Falı.
Peri falı ERZURUM Sidal Demet İçin Baktığımız Peri falı.
Kader Falı ERZURUM Mehtap Hanım İçin Baktığımız Kader Falı.
Aşk Falı ERZURUM Songul Hanım İçin Baktığımız Aşk Falı.
Su Falı ERZURUM Meltem Hanım İçin Baktığımız Su Falı.
Tarot falı ERZURUM Ayca Hanım İçin Baktığımız Tarot falı.
Kahve falı ERZURUM Sonay hanım İçin Baktığımız Kahve falı.
Aşk Falı ERZURUM Asena hanım İçin Baktığımız Aşk Falı.
Kahve falı ERZURUM Elif Hanım İçin Baktığımız Kahve falı.
su ERZURUM Hatay İçin Baktığımız su.
ERZURUM İlkim hanım İçin Baktığımız .
ERZURUM Özlem Hanım Yurtdışı İçin Baktığımız .
Yıldızname ERZURUM Dilek hanım İçin Baktığımız Yıldızname.
kahve falı ERZURUM songül hanım İçin Baktığımız kahve falı .
kahve falı ERZURUM sevda hanım İçin Baktığımız kahve falı .
enerji falı ERZURUM funda hanım İçin Baktığımız enerji falı .
Yıldızname ERZURUM Dilek hanım İçin Baktığımız Yıldızname.
kahve falı ERZURUM melda hanım İçin Baktığımız kahve falı .
Su falı ERZURUM seren hanım İçin Baktığımız Su falı.
kahve falı ERZURUM irem hanım İçin Baktığımız kahve falı .
Su falı ERZURUM yasemin hanım İçin Baktığımız Su falı.
kahve falı ERZURUM gülşah hanım İçin Baktığımız kahve falı .
kahve falı ERZURUM meral mardin İçin Baktığımız kahve falı .
aşk falı ERZURUM kübra hanım İçin Baktığımız aşk falı.
enerji falı ERZURUM nuray hanım İçin Baktığımız enerji falı .
Kahve ERZURUM KONYA da İçin Baktığımız Kahve.
kahve falı ERZURUM Kezban hanım İçin Baktığımız kahve falı .
Su falı ERZURUM Gülcan hanm İçin Baktığımız Su falı.
Yıldızname Falının yorumu ERZURUM Ceyda Hanım Y İçin Baktığımız Yıldızname Falının yorumu.
su falının yorumu ERZURUM Tülay hanım İçin Baktığımız su falının yorumu .
kahve falı yorumu ERZURUM seda hanım İçin Baktığımız kahve falı yorumu.
kahve falı yorumu ERZURUM filiz hanım İçin Baktığımız kahve falı yorumu .
tarot yorumu ERZURUM Elif hanım İçin Baktığımız tarot yorumu.
kahve yorumu ERZURUM Şehriban hanım İçin Baktığımız kahve yorumu.
kahve yorumu ERZURUM Şehriban hanım İçin Baktığımız kahve yorumu.
aşk falı ERZURUM Nida hanım İçin Baktığımız aşk falı.
kahve yorumu ERZURUM Ayça hanım İçin Baktığımız kahve yorumu.
kahve yorumu ERZURUM Ayça hanıım İçin Baktığımız kahve yorumu.
yıldızname yorumu ERZURUM Ceyda hanım İçin Baktığımız yıldızname yorumu.

Günlük Burç Yorumu (09.04.2023 10:59:01)

Fal ve Astroloji alanında uzman ekibimizin sizin için hazırladığı haftalık burç yorumlarına bu alandan kolaylıkla ulaşabilirsiniz Tarihli ve Saatli Burç Yorumu

Yengeç : Sevgili Yengeç burçları bugün başarısızlık korkusuyla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Başkalarının gözünde başarısız olma korkusu sizi gerçek ilerlemeden alıkoyuyor olabilir. Bugün bunu konuyu dikkatlice düşünmelisiniz. Tüm analitik güçleriniz ve yeteneklerinizle, daha fazla risk alma cesaretiniz olsaydı başarabileceğiniz her şeyi bir düşünün!
Kova : Sevgili Kova burçları, bugün finansal olarak düşündüğünüzden çok daha iyi durumda olduğunuzu fark ettiğinizde hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Sahip olduğunuzu düşünmediğiniz gizli bir para yönetimi yeteneğini keşfedebilirsiniz. Ayrıca, bir zam veya başka bir gelir artışı bekliyor olabilirsiniz. Bugün sizi harekete geçiren şey iyimserlik ve coşku. Geleceğe dair umutlarınız her zamankinden daha gerçekçi görünüyor.
Boğa : Sevgili Boğa burçları, bugün özellikle aşk hayatınızla alakalı olarak bazı sorunlar gündeminizde olacak. Kendinizi ihmal edilmiş hissedebilirsiz. Yarım kalmış işleri halletmek bugün zamanınızın çoğunu alabilir ve sizi meşgul edebilir. Kendinize biraz zaman ayırmayı unutmayın. İlk önceliğiniz sizsiniz!
Yay : Sevgili Yay burçları, bugün aşk hayatınızla alakalı olarak sürprizlere hazır olun. Sosyal anlamda aktif olduğunuz bir dönemin içindesiniz. Kendinizi yeni insanlarla tanışarak daha iyi ifade ettiğiniz bir süreç sizleri bekliyor. Kendinizi tanıyın, yetenekleriniz ve potansiyelinizin farkına varın.
İkizler : Sevgili İkizler burçları, bugün maddi ve finansal konularla alakalı olarak bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle geleceğe dair adım atma düşüncesi içindeyseniz mevcut durumunuzu en iyi şekilde değerlendirerek temkinli adımlar atmaya özen göstermelisiniz.
Terazi : Sevgili Terazi burçları, kariyer ve finansal durumunuzla alakalı olarak bazı değişiklikler yapmay düşünüyor olabilirsiniz. Geleceğe dair atacağınız bu adımlarla alakalı olarak cesur olmalısınız. Düşüncelerinizi bir araya getirme ve planlarınızı sağlamlaştırma zamanı! Başarı ufukta görüyor. Ona doğru çalışarak ilerlemelisiniz.
Başak : Sevgili Başak burçları bugün sosyal anlamda yoğun olduğunuz bir günün içindesiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan gelen haberle birlikte kendinizi yeni bir sosyal çevrenin içinde bulabilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanların hayata bakış açınızda değişiklik yaratması muhtemeldir. Bu tanışıklıkların olumlu yönlerine odaklanmayı denemelisiniz.
Balık : Sevgili Balık burçları bugün kendinizi evinizden soyutlamaya, nefes almaya, kafanızı toparlamaya ve son günlerde yaşananları hatırlamaya ayırmaya karar verebilirsiniz. Sahip olduğunuz hedeflerin peşinden gidecek kadar özellikle iyimser ve enerjik hissettiğiniz için, gelecek için de plan yapacaksınız. Bir noktada bunu yakın bir arkadaşınızla paylaşmanız ve onun desteğini ve fikrini almanız kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak.
Oğlak : Sevgili Oğlak burçları, bugün karar vermeden önce iki kez düşünmeniz gereken bir gün. Gerçekleşmeden önce düşünülmesi ve karar verilmesi gereken çok şey var. Hayatınızda bazı değişiklikler yapma arzusu içinde olabilirsiniz. Ancak bu durumu aceleye getirmeden önce dikkatli davranın. Daha küçük değişikliklerle başlamayı deneyebilirsiniz.
Aslan : Sevgili Aslan burçları, genellikle mantıklı bir insan olduğunuzun farkındasınız. Ancak bugün bu mantıksal süzgecinizi bir süreliğine de olsa kenara bırakacak ve duygularınızla hareket edeceksiniz. Sezgileriniz her zamankinden aktif. Bu yüzden kararlarınızı mantık ve duygu dengesi içinde vermeye çalışmalısınız.
Akrep : Sevgili Akrep burçları, bugünün kendinizi küçük sürprizlerle şımartmak için harika bir gün! Kendinize zaman ayırın ve geleceğe dair isteklerinize kulak verin. Sevdiğiniz aktivitelere yönelerek gününüzün tadını çıkartın. Kendinizle kalmak hem rahatlatmanıza hem de başarı yolunda motive olmanıza yardımcı olacak.
Koç : Sevgili Koç burçları, bugün halledilmesi gereken bazı ev meselelerine dikkatinizi çekmeniz gerekebilir. Geçmişle alakalı bazı sorunlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda evinize ve kendi içinize yönelmenize neden olabilir. Gelecek hakkında iyimser olmalı ve herhangi bir hayal kırıklığı hissetmeden günlük rutininize geri dönebilecek kadar kendinize güvenmelisiniz.

ERZURUM FAL BAKTIĞIMIZ İLÇELER


ERZURUM şehri için fal baktığımız ilçeler aşağıda listelenmiştir. ERZURUM'nın en iyi fal merkezini haftanın 7 günü hizmetinizdedir.
ERZURUM FAL BAKTIRMAK İÇİN BİR SEBEBİNİZ VAR..!İnsanlar genellikle kendilerini yalnız hissettiklerinde ve yaşadıkları durumun sonunda ne olacağını merak ettiklerinde fala baktırırlar. Geleceği Allah'tan başkası bilemez şeklinde düşünen insanlar dahi fala zaman zaman baktırmakta ve gerçekleşme ihtimalinin %100 olduğunu bilmeseler dahi duydukları ile mutlu olarak, hayatlarına buna göre yön verebilmektedirler.

Bir sevgiliniz var ve uzun süredir devam eden ilişkinizde bir türlü evliliğe adım atamıyor musunuz? Fal baktırmak tam da bu noktada size belki de en iyi gelecek şeydir. Fala bakan kişi, 3 vadeye kadar evleneceğinizi söyler ve siz bunu devam etmekte olan ilişkinize yorumlarsınız. Belki de ayrılığı düşündüğünüz insanla böylece bir süre daha devam eder; belirtilen zaman içerisinde evlenmezseniz yine fal baktırırsınız.

Fal baktırmak, sadece ERZURUM değil, dünya genelinde giderek daha yaygın bir hale gelmektedir.ERZURUM başta olmak üzere Her şehirde, pek çok cafede fala bakan insanlar vardır. İlk olarak kahveler içilir; sonrasında ise fala bakan kişi ile fal baktırmak isteyen kişi bir perdenin arkasına geçerek fincana yoğunlaşırlar. Bu sırada falcının istediği bazı bilgiler de olabilir. Geleceği hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler bunun için bir cafeye gitmeyi tercih ettiklerinde, hem arkadaşları ile kahve içer ve sosyalleşir; hem de istedikleri bilgileri alma hakkını elde ederler. Fal baktırdığı kişilerle sık sık görüşmesi dolayısı ile arkadaş olan kişi sayısı da oldukça fazladır.

ERZURUM, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Denizli, Aydın, Tokat, Sivas... gibi şehirlerde baktırılan falların yanında, teknolojinin gelişmesi dolayısı ile bakılan online fallar da bulunmaktadır.ERZURUM Online fal baktırma geleneği son dönemlerde, akıllı telefon ve tabletlere yüklenen uygulamalar sayesinde giderek artmaktadır. Okulda, işte, çocuğuna bakarken evde... vereceği küçük molalarda kendisine bakılan falı okuyarak mutlu olan kişi sayısı hiç de azımsanmayacak kadar çoktur.

Peki ERZURUM fal baktıran bir insan kendini neden mutlu hisseder? Sonuç itibari ile düşünülecek olursa her falda güzel şeylerin çıkacağının garantisi yoktur. Ancak insanlar yine de kendilerini iyi hissederler. Bunun nedeni, iyi ya da kötü olması önemsenmeksizin, verilen bilgiler doğrultusunda insanların kendilerini iyi ya da kötü her şeye hazırlamalarından ileri gelmektedir. Hayatınızda size karşı nasıl davranacağını bilmediğiniz bir insan mı var? Sizi aldatacağını mı öğrendiniz? Durum hakkındaki bilgiye erken sahip olmak, sizi, karşılaşacağınız duruma karşı hazırlayacak ve o zaman ne yapmanız gerektiğini çok daha iyi bileceksiniz. Ve her insanın hayalidir güvenli bir hayatta yaşamak. İşte bu nedenle baktırdığı fallar kendilerine güvenmelerini sağlar insanların. Bu durum da kendilerini iyi ve mutlu hissetmelerini olanaklı kılmaktadır.
telefonda fal